Dzierżawa kserokopiarek

Kserokopiarka to jedno z tych urządzeń, bez których nie mogą obyć się biura, szkoły i inne instytucje prywatne i publiczne. Zakup dobrej jakości kserokopiarki wiąże się często z wysokim kosztem jednorazowym. W wielu przypadkach idealnym rozwiązaniem jest wynajem kserokopiarki, które jest rozwiązaniem pozwalającym na korzystanie z dobrej klasy sprzętu za niewielkie pieniądze.
Dzięki temu szkoły mogą zapewnić dostęp do kserokopiarki dla swoich uczniów i w ten sposób dodatkowo czerpać z tego tytułu zyski.
Dzierżawa kserokopiarek Katowice

Jest to również rozwiązanie dla firm, które potrzebują skorzystać z tego typu sprzętu na różnych zjazdach, czy konferencjach. Wiadomo, że nikt nie będzie ciągnął ze sobą na taką imprezę własnego sprzętu, a dzięki firmom wypożyczającym sprzęt biurowy, obsługa szkoleń, seminariów lub imprez targowych, jest mniej skomplikowana. Jest to ważne szczególnie w miastach, gdzie takie imprezy się odbywają. Dzierżawa kserokopiarek Katowice zapewnia wynajem krótkotrwały, na jeden dzień lub dłuższy, na miesiące lub lata.
Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Przede wszystkim zasady dzierżawy są bardzo proste, przejrzyste i dokładnie ujęte w podpisanej umowie. Jedynym wydatkiem, jaki ponosi wynajmujący, jest zwykle miesięczny czynsz dzierżawczy. Wszelkie prace serwisowe, konserwacyjne i przeglądy okresowe są bezpłatne i wykonywane przez instytucję wynajmującą, co likwiduje ewentualne koszty takich napraw. Odchodzi problem z zepsutym sprzętem, który jest szybko naprawiany na miejscu lub wymieniany, w przypadku skomplikowanej naprawy. Często umowa dotyczy również materiałów eksploatacyjnych, których koszt ujęty jest w umowie dzierżawy.
Wielkość opłaty za dzierżawę urządzenia zależy nie tylko od długości czasu, na jaki obowiązuje umowa, ale także od szacowanej ilości wykonywanych w czasie dzierżawy kserokopii.
Zawsze, gdy rozpatrujemy korzystanie z kserokopiarek lub innego sprzętu biurowego warto rozpatrzyć, czy opłaca się nam ten sprzęt zakupić, czy może wydzierżawić.