Prasa hydrauliczna przystosowana do twoich potrzeb

Od dawna szukałam jakiejś pracy, bo moja poprzednia strasznie mnie nudziła. W dodatku płacili bardzo mało i ledwo co byłam w stanie się utrzymać za pieniądze, które oferowali. Dlatego też bardzo się ucieszyłam, gdy zobaczyłam, że w nowym tartaku w okolicy szukają kogoś, dla kogo prasa hydrauliczna do drewna nie miałaby tajemnic. Wiedziałam, że ja jestem taką osobą, bo pracowałam przy podobnego rodzaju sprzęcie przez ostatnie siedem lat życia.
	prasa hydrauliczna do drewna

Dlatego postanowiłam, że nie ma na co czekać i od razu zadzwonię do kobiety, która zostawiła swój numer telefonu z ogłoszeniu. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to kobieta, bo płeć piękna raczej rzadko zajmuje się tym biznesem, ale kiedy dowiedziałam się, że moim szefem nie będzie mężczyzna, bardzo się ucieszyłam. Jeszcze tego samego dnia pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną, co też mnie ucieszyło, bo chciałam zmienić pracę jak najszybciej się dało. Właścicielka tartaku przyjęła mnie w swoim biurze i zaproponowała kubek herbaty albo kawy. Grzecznie odmówiłam, bo chciałam już przejść do konkretów. Kobieta zapytała mnie czy wiem jak działa prasa hydrauliczna do drewna, na co odpowiedziałam, że oczywiście, że tak.

Jako dowód pokazałam jej swoje CV, w którym było wyraźnie napisane, że spędziłam długie lata pracując przy takim sprzęcie. Właścicielka wydawała się być zadowolona z mojej odpowiedzi. Potem zadała mi jeszcze kilka pytań, na które odpowiedziałam z łatwością. Zaczynałam lubić tą kobietę, bo była bardzo sympatyczna, ale jednocześnie konkretna i nie owijała w bawełnę. Lubię to w ludziach, bo dla mnie najlepiej jest wtedy, kiedy wszystko mam podane jak na tacy i nie muszę się niczego domyślać. Na koniec kobieta zapytała dlaczego chcę zmienić pracę, skoro wykonuję podobne zadania w firmie, która wtedy mnie zatrudniała. Powiedziałam jej, że nie podoba mi się tam kilka rzeczy i chciałabym spróbować w innym przedsiębiorstwie. Nie wspomniałam o tym, że mało mi płacą, bo to trochę głupie. Kobieta powiedziała, że prasa hydrauliczna do drewna należy do mnie.