Skup używanych telefonów

Według statystyk przeciętna osoba wymienia telefon średnio raz na półtora roku. Oznacza to, że w ciągu swojego życia będziesz posiadaczem kilkudziesięciu telefonów. Wpływa na to ogólna dostępność do nowych telefonów, w tym smartfonów, a także ich stosunkowo niskie ceny. Jednakże co zrobić ze starymi, używanymi komórkami? Z pomocą przychodzą skupy używanych telefonów Warszawa.

Skup używanych telefonów Warszawa.

W Warszawie znajdziemy mnóstwo miejsc, w których możemy sprzedać używane telefony, bez różnicy czy są one sprawne, czy nie działają. Skupy płacą zazwyczaj gotówką, przyjmują każdą ilość telefonów. Oczywiście możesz próbować sprzedać swój używany telefon na portalach internetowych, ale jest to praco i czasochłonne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest bezpośrednia sprzedaż w skupie używanych telefonów.

Jakie telefony można sprzedać.

Dosłownie wszystkie. Od bardzo starych, wręcz pierwszych telefonów na naszym rynku, po nowości. Ceny są ustalane na miejscu, istotne przy wycenie jest między innymi stan zachowania telefonu, potencjalne uszkodzenia, długość trzymania baterii, popularność modelu i jego cena rynkowa. Wbrew pozorom, niektóre starsze modele mogą osiągnąć dość wysokie ceny, gdyż są gratką dla kolekcjonerów.

Czy opłaca się sprzedawać?

Jest to pytanie w stylu „być albo nie być”. Skup używanych telefonów, podobnie jak każdy skup, oferuje delikatnie niższe ceny, niż ceny na przykład na aukcjach internetowych, jednak niezaprzeczalną zaletą skupu jest przyjęcie każdego telefonu i w każdej cenie. Masz więc pewność, że odejdziesz z gotówką w ręku. Nawet jeżeli będzie to tylko kilkanaście złotych, to jest to zdecydowanie na plus. Lepiej sprzedać telefon, który być może prędzej czy później znajdzie nowego nabywcę, niż wyrzucić go do kosza na śmieci.
	skup używanych telefonów warszawa

Jeżeli masz, więc u siebie w domu jakieś nieużywane telefonu, w każdym stanie, rozglądnij się w swojej okolicy, czy nie ma gdzieś w pobliżu skupu używanych telefonów. Zarobisz parę dodatkowych groszy, a przy okazji zadbasz o środowisko.