Warszawskie kopiowanie

W ofercie ksero Warszawa ma wiele punktów tych typowych usług. Usługi ksero kopiowania są dzisiaj usługami szeroko rozwiniętymi. W dobie gdzie na każdej uczelni lub w każdym biurze jest ksero, punkty ksero racji bytu nie powinny mieć. Jednak szeroka gama ich usług zdecydowała, że w różnych miejscach stolicy takie punkty istnieją. Punkty ksero świadczą dzisiaj między innymi usługi konserwacji ksero w miejscach, gdzie są ksero kopiarki. Ponadto zajmują się drukowaniem dużych i małych powierzchni, robieniem wizytówek czy też wykonywaniem pieczątek. Niektóre punkty ksero są dzisiaj małymi drukarniami, obok swoich usług ksero drukują także różnego rodzaju gadżety reklamowe, robią na nie projekty, oprawiają prace magisterskie czy różne inne studenckie. Punkty ksero trochę się przebranżowiły ale znalazły alternatywę dla siebie i dzisiaj niektóre z nich doskonale funkcjonują na rynku.
Istnieją także punkty czynne całą dobę, zajmują się całodobowym drukowaniem. Są zaopatrzone w nowoczesne drukarki i inne maszyny najnowszej generacji. Do takich właśnie punktów produkowane są maszyny, drukarki, ksero kopiarki, niektóre są produkcji polskiej a niektóre są importem z Japonii.
Jedynym najnowocześniejszym sposobem wydruku jest ostatnio druk 3D. Specjalne ksero drukuje różnego rodzaju przedmioty, które stają się dzisiaj autentycznymi elementami wykorzystywanymi w życiu codziennym oraz w przemyśle. Znany jest fakt, że nawet boeing zaczął w ten sposób produkować elementy do swoich samolotów. Drukowanie 3D szturmem wchodzi do przemysłu i dzisiaj zagościło w wielu jego gałęziach. Druk ten jest szybki i może stworzyć przestrzenne bryły o bardzo skomplikowanych wzorach geometrycznych. Bardzo często wykorzystuje się możliwości tego druku w medycynie oraz w weterynarii. Drukarki 3 D, wspomagane komputerowo, są coraz bardziej wydajne. Dzięki temu coraz więcej małych zakładów produkcyjnych oraz dużych koncernów korzysta z tego wielkiego dobrodziejstwa techniki.
Całe produkcje potrafią opierać się na druku 3D.